ZNAJDŹ SWOJA PARĘ JUŻ DZIŚ

opineo
Masz pytania?
+48 604-054-081
0
Obuwie damskie i męskie
ASD QWE QWE QWE

Gwiazdy polecają

Underground Fly

Wśród szczęśliwych posiadaczy obuwia z naszego sklepu internetowego możemy wyróżnić zespół UnderGround Fly, który rozpoczął działalność w Poznaniu w 2002 roku.

Na scenie zadebiutowali w 2006 roku. Od tego czasu z pomocą przyjaciół wydali dwie płyty studyjne "Your Move Your Choice" , "Awakenings"i jedną "na żywo" BFAR acoustic live" oraz zagrali ponad sto koncertów w Polsce i całej Europie, między innymi biorąc udział w licznych festiwalach międzynarodowych w Danii, Holandii, Szwajcarii, Czechach oraz na Litwie. Najbardziej do gustu przypadło im obuwie firmy Nord z kolekcji Doberman i Elite, efekty możemy zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych poniżej.

Underground FlyUnderground FlyUnderground FlyUnderground Fly

Adam Bobik

Adam Bobik jest młodym lecz uzdolnionym polskim aktorem, zagrał w filmie "Żaklina" oraz głównego bohatera w filmie pt. "Wybraniec" którego premiera została zaplanowana na pierwszy kwartał 2013 roku. Adam wybrał nasze sportowe buciki Riko (dostepne po kliknięciu w hiperłącze)
Adam BobikAdam Bobik

Karolina Gorczyca

Karolina Gorczyca jest dobrze znaną polską aktorką, jej talent mieliśmy przyjemność docenić w takich filmach  jak: "Miłość na wybiegu" gdzie zagrała Julie, "Skrzydlate Świnie" jako Alina i w wielu innych produkcjach. Różne seriale mogą się również pochwalić obecnością Karoliny na planie, na przykład: "Na dobre i na złe" , "Twarzą w twarz" , "Majka" ,"Hotel 52" i "Usta usta". Z naszej szerokiej oferty najbardziej przypadły jej do gustu czerwone trzewiki firmy Nord (po kliknięciu na hiperłącze nastąpi przekierowanie do strony produktu)
Karolina Gorczyca
Brakujące produkty w magazynie
Produkt dodany do porównywania